Konsultacje marketingowe

Konsultacje Marketingowe z Gabrielą Antczak - Twój klucz do sukcesu!

Krótkie wprowadzenie do tematu konsultacji marketingowych, podkreślając, jak mogą one pomóc firmom w osiągnięciu celów biznesowych.

Konsultacje marketingowe to usługa, która Twoje cele biznesowe stawia jako priorytet mój i mojego zespołu. Prowadzenie skutecznego marketingu to nie tylko kwestia promocji produktów czy usług. To przede wszystkim budowanie trwałych relacji z klientami, dostarczanie wartości, które przyciągają uwagę i zwiększają zaufanie, a także wyróżnianie się na tle konkurencji. Właśnie dlatego konsultacje marketingowe są tak ważne.


Konsultacje marketingowe jakie proponuję są jedynymi takimi na rynku i charakteryzują się wyjątkową efektywnością. Konsultacje te bowiem są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a jednocześnie umożliwiają bezpośrednie skonfrontowanie propozycji i ustaleń z Twoimi potencjalnymi klientami, z odbiorem ze strony rynku.

 

Dlaczego taka formuła konsultacji marketingowych?

Ponieważ formuła konsultacji marketingowych jakie proponuję jest unikatowa. Rozumiem, że każda firma jest inna, dlatego moje podejście jest zawsze spersonalizowane. Moim celem jest pomóc Ci zrozumieć i wykorzystać potencjał marketingu do osiągnięcia Twoich celów biznesowych.

Podczas konsultacji marketingowych skupiam się na tym, co najważniejsze dla Twojego biznesu. Pomagam zidentyfikować i zrozumieć Twoje cele marketingowe, weryfikuję skuteczność podejmownych działań marketingowych, naświetlam kierunki optymalizacji.. Doświadczenie i wiedza w dziedzinie marketingu moja i mojego Zespołu, pozwoli Ci efektywnie ukierunkować wykorzystanie dostępnych narzędzi i technik, poznać rozwiązania i maksymalizować efektywność.

Wiem, że marketing może być skomplikowany. Dlatego moim celem jest uczynienie go prostym i zrozumiałym dla Ciebie, tak abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej - prowadzeniu swojego biznesu.I z tego założenia wynika również unikalna formuła prowadzonych przeze mnie konsultacji marketingowych, które przyjmują formę otwartych StrategON-/ów. Jeśli jesteś gotowy na podjęcie wyzwania i chcesz wykorzystać pełen potencjał marketingu dla swojej firmy, to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię do skorzystania z unikalnych konsultacji marketingowych i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już odkryli, jak skuteczne doradztwo marketingowe może wpłynąć na sukces ich biznesu.

Główne cele konsultacji marketingowych

Wyjaśnienie, jakie cele mogą być osiągnięte dzięki regularnym konsultacjom marketingowym, takie jak wskazanie nowych kierunków, ulepszanie oferty, weryfikacja lejka marketingowego, przegląd strategii, analiza komunikacji marketingowej.

Konsultacje marketingowe ze mną pomogą Ci w:

 • Wskazaniu nowych kierunków dla Twojego marketingu i brandingu.
 • Ulepszaniu Twojej oferty i komunikacji z klientem.
 • Weryfikacji i optymalizacji Twojego lejka marketingowego.
 • Przeglądzie i ulepszaniu Twojej strategii marketingowej.
 • Analizie i poprawie Twojej komunikacji marketingowej.
 • Stworzeniu unikalnego przekazu strategii marketingu pięciu zmysłów i zbudowaniu wymiernej i realnej przewagi nad konkurencją

Kiedy skorzystać z konsultacji marketingowych

Wyjaśnienie, w jakich sytuacjach konsultacje marketingowe mogą być szczególnie przydatne, np. przy wprowadzaniu nowej marki, rozwijaniu działającej marki, planowaniu rewitalizacji marki, gdy konkurencja wyprzedziła, gdy szukasz pomocy w wyborze strategii, gdy potrzebujesz znaleźć wyróżniki marki.

Nasze konsultacje marketingowe są idealne, gdy:

 • Wprowadzasz nową markę na rynek.
 • Rozwijasz działającą już markę.
 • Planujesz rewitalizację swojej marki.
 • Konkurencja Cię wyprzedziła.
 • Szukasz pomocy w wyborze strategii marketingowej.
 • Potrzebujesz znaleźć unikalne wyróżniki dla swojej marki.

Jak pracujemy podczas konsultacji marketingowych

Moje konsultacje marketingowe mają unikalną konstrukcję, która jest niezwykle skuteczna. . Rozumiem, że każda firma jest inna, dlatego każda sesja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, ale jednocześnie żadna firma nie jest samotną wyspą, ponieważ zawsze funkcjonuje w otoczeniu rynkowym.

Dodatkowo, najskuteczniejszą spośród tych marketingowych, jest marketing sensoryczny, nazywany też marketingiem pięciu zmysłów. A tego elementu nie da się przygotować lepiej, niż doświdczając go na sobie. Dlatego też, proponowana przeze mnie formuła konsultacji marketingowych, jest inna niż wszystkie.


Konsultacje marketingowe odbywają się w cyklicznych blokach. Raz na dwa miesiące zbieram Grupę Osób, z którymi wyjeżdżam w zaciszne miejsce. Podczas takiego wyjazdu skupiamy się w 100% na pracy i maksymalizujemy efektywność, która w tym wariancie jest znacznie wyższa, niż przy tradycyjnej formie konsultacji marketingowych online. Skupiamy się na zrozumieniu Twojego biznesu, Twoich celów i wyzwań, ale jednocześnie każdy element konfrontujemy z innymi Członkami Grupy - oceniamy odbiór, dyskutujemy niuanse, badamy skuteczność i zrozumienie przekazu. To jest kluczowe dla stworzenia skutecznej strategii marketingowej. W tym czasie, ja zadaję wiele pytań, aby zrozumieć, gdzie jesteś teraz i dokąd chcesz dojść, ale pracując wspólnie i w małej grupie, łatwiej jest Tobie znaleźć od razu wiele odpowiedzi, które dotychczas pozostawały ukryte, chociaż w zasięgu.

Autorski model konsultacji marketingowych

W moim autorskim modelu konsultacji skupiamy się na dokładnym zrozumieniu Twojej firmy, jej celów i wyzwań, a także na osadzeniu ich w realnym rynku. Spotkania konsultacyjne są prowadzone w atrakcyjnych miejscach i formie.Są czytelne i obszerne dzięki temu, że spędzamy razem czas i identyfikujemy wspólnie kolejne płaszczyzny istotne ze strategicznego punktu widzenia. Wszelkie informacje uzyskane podczas konsultacji są traktowane jako wskazówki, które pomogą Ci wdrożyż rozwiązania i strategie marketingowe dla Twojego biznesu.


Moje oczekiwania wobec Ciebie jako klienta są jasne - potrzebuję, abyś był otwarty i szczery w wyrażaniu swoich celów i oczekiwań. Im lepiej zrozumiem Twoje potrzeby, tym skuteczniej będę mogła Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu na rynku.

Długość sesji konsultacyjnych jest ustalona i wynosi konkretnie dwa i pół dnia. To dużo, gdy cały ten czas przeznaczasz na skuteczną pracę. To znacznie więcej, niż proponowane na rynku konsultacje marketingowe online, rozliczane w systemie godzinowym czy pakietowym. Moim celem jest zapewnienie Ci odpowiedniego czasu i uwagi, abyśmy mogli wspólnie dokładnie poznać i doprecyzować Twoje wyzwania oraz określić najlepsze kroki do podjęcia.


Na podstawie konsultacji nie spodziewaj się gotowych i szczegółowych strategii. Ich celem jest raczej dostarczenie Ci analizy i wniosków, które stanowią solidną podstawę do dalszych działań. Propozycje rozwiązań i ścieżek są tworzone w oparciu o uzyskane informacje, ale ostateczne strategie wymagają dogłębniejszych badań i opracowań. Mogę Cię jednak zapewnić, że po StrategON-ie obraz strategiczny będzie doświetlony i znacznie prostszy do skutecznego wdrożenia, oraz zmierzenia.

Ceny i Pakiety Konsultacji

Rozumiem, że wybór odpowiedniego pakietu konsultacji jest kluczowy dla Twoich potrzeb biznesowych i trudny. Dlatego proponuję Ci rozwiązanie proste, transparentne, doprecyzowane i jedyne takie na rynku.

NIe chodzi bowiem o to, abyś jako moja Klientka/Klient musiał się zastanawiać, który pakiet jest dla Ciebie właściwy, ile godzin powinieneś zarezerwować, itd. Proponuję Ci najskuteczniejszą formułę konsultacji marketingowych w postaci wyjazdowego StrategON-u.

Szczegóły, koszty, a także termin najbliższego StrategOn-u znajdziesz tutaj  https://www.gabrielaantczak.pl/strategon/


Cena za godzinę


Jeśli jednak potrzebujesz zapytać o coś, co można zaopiniować w krótszym czasie. Masz temat związany ze strategią marketingową i skutecznym marketingiem, który wymaga konsultacji, to możesz skorzystać z konsultacji marketingowej online.

Cena za godzinę moich konsultacji marketingowych wynosi 550 zł netto. Dzięki tej opcji możesz korzystać z moich usług w dowolnych momentach, dostosowując czas konsultacji do Twoich potrzeb i harmonogramu.

Wartość Twojej Inwestycji

Jestem pewna, że inwestycja w  konsultacje marketingowe przyniesie Ci wielokrotnie większą wartość. Dzięki  doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie marketingu mojej i Zespołu, pomożemy Ci osiągnąć lepsze wyniki, zwiększyć zyski i zbudować trwałą przewagę konkurencyjną.


Zapewniam Cię, że każda inwestycja w  konsultacje będzie rzetelnie wykorzystana, aby dostarczyć Ci cennych wniosków, które pozwolą Ci podejmować trafne decyzje marketingowe.

 

Gotowa/Gotowy na Działanie?

Jeśli jesteś gotowa/gotów na działanie i chcesz wykorzystać potencjał konsultacji marketingowych dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu. Jestem tutaj, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu na rynku dzięki profesjonalnym usługom konsultacyjnym. Razem możemy stworzyć strategię, która przyciągnie klientów, zwiększy sprzedaż i wzmocni pozycję Twojej marki. Niezwłocznie podejmij kroki w stronę sukcesu - skontaktuj się ze mną już dziś!

INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.