Dofinansowania na marketing

Dofinansowania na marketing, rozwój i budowanie przewag rynkowych

Opracowanie przez nagradzanych praktyków z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami rynkowymi strategii marketingowej lub jej optymalizacja może znacząco zwiększyć efektywność twojej firmy. A jeśli dodatkowo zostanie przygotowana bezpłatnie, w ramach dofinansowania? Nasi partnerzy regularnie przekonują się o tym, jak skuteczne jest to rozwiązanie i jak wiele wnosi do rozwoju ich przedsiębiorstw. Teraz może wesprzeć również twoją firmę!

Dla kogo dofinansowania na marketing?

  • dofinansowania na marketing można uzyskać dla niemalże każdego przedsiębiorstwa działającego na terenie Polski i posiadającego polski kapitał – konieczna jest indywidualna weryfikacja konkretnych możliwości, programów i kwot,
  • dofinansowania na rozwój są doskonałym rozwiązaniem dla firm wprowadzających nowe produkty i brandy na rynek,
  • ale również dla tych, którzy poszukują usprawnień, zwiększenia efektywności swoich działań marketingowych,
  • dla innowatorów, w których „nikt nie wierzy” – pozyskanie dofinansowania minimalizuje ryzyko i pozwala odważnie wkroczyć na rynek z nowym rozwiązaniem,
  • dla racjonalizatorów – skoro można skorzystać z merytorycznego wsparcia doświadczonych ekspertów, ale nie trzeba się obawiać jak to zniesie budżet – to dlaczego nie?
  • dla każdego, kto wie, że siłą firmy są ludzie – i ich rozwój, szkolenie, wsparcie jest kluczem do poprawy skuteczności podejmowanych działań.

W jaki sposób można pozyskać środki na dofinansowanie marketingu?

Proces pozyskania dofinansowań na rozwój i marketing jest bardzo prosty.

  • wstępna weryfikacja odbywa się na podstawie numeru NIP, wielkości

      firmy i liczby zatrudnionych osób,

  • ważna jest lokalizacja – często istnieje bowiem możliwość

      skorzystania z programów lokalnych,

  • w przypadku znalezienia właściwych programów i szans, otrzymujesz pakiet proponowanych rozwiązań,
  • złożenie wniosku, kontrola całego procesu, oraz rozliczenie dofinansowania – pozostaje po naszej stronie. Zadanie dla ciebie, to podpisanie, odesłanie               i umieszczenie w systemie wskazanych i przygotowanych dokumentów.

Tak, to jest proste! A przy okazji niezwykle skuteczne!

Gwarantuję, że skorzystanie z możliwości pozyskiwania dofinansowań na marketing i rozwój rozpocznie proces zmiany w twojej firmie!


Zmiany na lepsze, w zakresie optymalizacji działań, przyspieszenia wdrażania innowacyjnych rozwiązań, a także poprawy efektywności strategii marketingowej i nie tylko!

Jeśli zainteresowała cię możliwość pozyskania dofinansowania na marketing i rozwój, napisz do mnie! Podaj w wiadomość nr NIP, aby rozpocząć proces weryfikacji możliwości i opcji dopasowanych do twojej firmy.

INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.