StrategON MAX maksymalizacja efektywności!

Każdą markę można wzmocnić!

A każdą strategię zoptymalizować i wzbogacić.

Tyle, że nam nie chodzi o ingerowanie w każdą. Pracujemy z Wybranymi.
Z Organizacjami, które poszukują faktycznej optymalizacji, które rozumieją potrzebę konieczności wyróżnienia się na rynku. Tym Firmom gwarantujemy poprawę efektywności.

StrategON MAX to moja autorska metoda skupiona na efektywności, która cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem i zbiera doskonałe wyniki (nie tylko opinie)

 • jedyna taka - angażująca wpływową/odpowiednią część Zespołu Organizacji - dając pewność, że nikt nie będzie unikać odpowiedzialności za podjęte ustalenia. Natychmiast podnosi zaangażowanie i świadomość potrzeb, a informacja rozchodzi się szybciej i na wszystkie strony;
 • zwiększająca obiektywizm - ponieważ wypracowywana z uwzględnieniem bardzo różnych punktów widzenia, a nie wyłącznie wyobrażeń Działu Marketingu, czy Zarządu;
 • szybka - dwudniowy warsztat zastępuje wielotygodniowe audyty i daje pełniejszy obraz całości Organizacji, stanowiąc doskonałą bazę do przygotowania rekomendacji strategicznej;
 • kompleksowa - identyfikuje i scala wiele płaszczyzn, które "na pierwszy rzut oka" nie są wprost "marketingowe". Powstające założenia są prorynkowe i mają na celu zmianę percepcji i niwelowanie siły stereotypów, w celu budowania faktycznych rynkowych przewag;
 • ciekawa - warsztat jest unikalny, dający jednocześnie integrację w zrozumieniu i wiedzę na temat mechanizmów marketingowych, pokazanych w sposób i przekorny i skuteczny - zrozumiały dla Uczestników w 100%. Ani chwili nudy...;
 • konsekwentna - nie ograniczamy się nigdy do przedstawienia założeń strategicznych. Określamy strategiczne projekty i przez ustalony czas koordynujemy je, wspomagając wyznaczonych w Organizacji Liderów. Bierzemy odpowiedzialność za przyjęte wytyczne i założenia;
 • piekielnie skuteczna! Po prostu! 

Dla kogo?

 • Dla Firm, które wchodzą na rynek z nową ofertą/produktem/usługą i chcą to zrobić skutecznie
 • Dla tych, którzy chcą poprawić efektywność swoich działań marketingowych
 • Dla Organizacji świadomych konieczności wyróżnienia się na trudnym, konkurencyjnym rynku
 • Dla szukających świeżości i skuteczności
 • Dla Wszystkich, którzy nie chcą wydawać środków na marketing (przekonamy Was, że warto – ale pokażemy też jak je wydawać, by się namnażały i wracały)
 • A także dla tych, którzy mają trudności z wdrożeniem skutecznych rozwiązań marketingowych ze względu na problemy wewnątrz organizacji

Z kim?

 Gabriela Antczak - praktyk i ekspertka strategii marki z 20-letnim doświadczeniem. Laureatka wielu nagród, m.in. tytułów; „Dyrektor Marketingu Roku”, „Sukces Roku”, „Osobowość Roku”, „Lider skutecznych kampanii marketingowych”, „Diamenty Kobiecego Biznesu”,  Lwica Biznesu 2022", i innych.

 Pracuje niestandardowo, skupia się na efektywności. StrategON MAX to jej autorska metoda skutecznego opracowywania założeń dla strategii marketingowej.     

 Współpracuje w outsourcingu z wieloma podmiotami różnych branż jednocześnie. Prowadzi konsultacje, przygotowuje kompletne strategie, ze szczególnym uwzględnieniem marketingu sensorycznego, optymalizuje procesy marketingowe i zarządzania projektami.

 W 2022 r. została ponownie powołana przez  grono Praktyków Biznesu na kolejną kadencję  Przewodniczącej Konwentu „Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Tischnera” w Krakowie.

Kiedy? Gdzie?

StrategON MAX realizujemy zawsze w pięknym miejscu, z pysznym jedzeniem, w odosobnionej lokalizacji. Dlaczego? Jest to metoda wymagająca całkowitego wyłączenia się z codziennych obowiązków.

 • Praca nad strategią przebiega w swobodnej atmosferze, sprzyjającej otwartości, często wiąże się z koniecznością poruszenia tematów niewygodnych, czy trudnych. Przewagą metody StrategoON MAX jest nastawienie na Uczestników, spowodowanie by wszyscy mieli taką samą szansę zaangażowania się i wzięcia udziału w tworzeniu najskuteczniejszej strategii.

 • Po zakończeniu warsztatu, wszyscy biorący w nim udział „podpisują się” pod wypracowaną wspólnie koncepcją strategiczną i wracają do swoich obowiązków z konkretnymi zadaniami i celami. Aby taki efekt osiągnąć, musimy pracować w neutralnym środowisku.

 • Co więcej! Zrozumienie sposobu funkcjonowania elementów marketingu pięciu zmysłów oznacza konieczność ich doświadczenia. Dlatego StrategON MAX to jednocześnie cała plejada doświadczeń smakowych, węchowych, itp. (więcej nie zdradzimy, aby nie psuć efektu). Krótko mówiąc – angażujemy wszystkich Uczestników, wszystkimi zmysłami!

Cel: maksymalizacja efektywności!

 Dokładnie KAŻDY StrategON MAX jest inny. Nie ma sztampy i gotowych formatek, w które trzeba się wpisać.

 Cel z kolei jest zawsze taki sam - maksymalizacja efektywności i stworzenie jednolitej koncepcji strategii marketingowej, z którą identyfikują się i którą dobrze rozumieją wszyscy uczestnicy warsztatu.

 Rozumiem – popieram – wdrażam. Taki mechanizm implementowany w każdym dziale Firmy gwarantuje, że działania marketingowe wejdą na zupełnie nowy poziom!

 Nasza wiedza, Twoje wyniki – motto, które przyświeca wszystkim naszym działaniom, obowiązuje również w tym wypadku. Marketing jest po to,
by generować wynik. Tylko tyle i aż tyle!

Za ile?

Tutaj niespodzianka! Dzięki aktywnym obecnie dofinansowaniom, istnieje możliwość przygotowania strategii rozwoju Twojej firmy metodą StrategON MAX bez konieczności ponoszenia kosztów.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Pula dofinansowań jest ograniczona, więc zdecydowanie rekomenduję pośpiech i gorącą zapraszam do kontaktu!
INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.