Warsztat „StrategON Maksymalizacja efektywności!”

Gorąco zapraszam na warsztat strategiczny „StrategON Maksymalizacja efektywności!”

Jedyny taki na rynku, absolutnie wyjątkowy i piekielnie skuteczny!

Nieczęsto dostępny w trybie otwartym, a bardzo pożądany! Ze względu na liczne zapytania, uruchamiamy edycję wiosenną.


Spotykamy się w „Domku Zacisze” w miejscowości o pięknej nazwie Brzoskwinia! Tak, tak!  Podczas StrategON-u nic nie jest przypadkowe. Marketing pięciu zmysłów wiedzie tu bowiem absolutny prym!

Zaczynamy zawsze popołudniu w pięknym miejscu, w okolicach Krakowa. Każda Uczestniczka/Uczestnik otrzymuje klimatyczny pokój dla siebie. Na start spodziewaj się niezwykle przyjemnej niespodzianki, która poprzez zmysł dotyku wprowadzi Cię we właściwy nastrój i stan  relaksu oraz otwartości na to, co przed nami.

Potem kolacja, podczas której poznamy wszystkie Uczestniczki/Uczestników tej edycji StrategON-u i Wasze potrzeby - rozpoczniemy pracę w sposób łagodny ale skuteczny!

Czas na warsztatach zostanie w pełni poświęcony na opracowaniu i optymalizacji strategii marketingowych i rozwoju Twojej i pozostałych Uczestniczek/Uczestników warsztatu.

Przygotujemy m.in.
  • wyróżniki i claimy obrazujące Twoje faktyczne rynkowe przewagi,
  • elementy strategii marketingu pięciu zmysłów – co jest absolutnym wyróżnikiem StrategON-u,
  • archetypy marek,
  • założenia do komunikacji,
  • optymalne narzędzia marketingowe,
  • optymalne budżety.

Co bardzo istotne i unikalne w tej koncepcji – pracujemy na luzie i z ogromną dozą otwartości. StrategON to warsztat, który ma faktycznie poruszyć i wydobyć to, co strategicznie najważniejsze. Dlatego nie skupiamy się na pozorach, mocno otwieramy, a samą pracę prowadzimy w maksymalnie luźnej atmosferze, tudzież odzieniu – nic nie może krępować merytoryki i kreatywności!

Koncepcje strategiczne będziemy na bieżąco dyskutować i oceniać ich odbiór przez pozostałe Uczestniczki/Uczestników – dzięki czemu już na etapie ich powstawania lub optymalizacji otrzymasz informację zwrotną od potencjalnych Odbiorców swojej marki i oferty.

Równie ważne!

Pomimo pracy w grupie, każdy z Uczestników otrzyma indywidualne wytyczne i założenia! Nie ma mowy o sztampie! W tym wypadku siła grupy polega na weryfikacji założeń i zobrazowaniu różnic w odbiorze, tudzież konfrontacji siły przekazu; a także na networkingu i wymianie doświadczeń.


Będziemy szukać realnych przewag, analizować słabości i zastanawiać się nad najskuteczniejszą wersją strategii marketingowej i rozwoju dla Twojej marki – osobistej lub firmowej. Zapewniam Cię, że interesuje nas faktyczna skuteczność, a nie fajerwerki komunikacyjne (i budżetowe)! Po powrocie z warsztatu, w ciągu kilku dni otrzymasz zebrane opracowanie indywidualne w formie prezentacji – żeby nic nie umknęło.
Ale! Ponieważ StrategON ma za zadanie pokazać Ci realne przewagi marketingu sensorycznego, nie ustaniemy w wysiłkach, aby to konkretne spotkanie na zawsze zapadło Ci w pamięć. W trakcie warsztatów,  wieczorem udamy się na kolejną niespodziankę - wyjątkową kolację w pięknym miejscu, uatrakcyjnioną degustacją lokalnych win.

Podczas tego spotkania i warsztatu bowiem, oprócz wiedzy i wieloletniego doświadczenia, dzielimy również emocje i wspomnienia – które są podstawą tworzenia najlepszych przekazów marketingowych. StrategON  to najskuteczniejsza formuła opracowania ale i optymalizacji istniejącej już strategii marketingowej.

Ze względu na powyższe założenia, nasza grupa nie może liczyć więcej niż sześcioro Uczestników. Jesteś zainteresowana/zainteresowany – nie czekaj, zarezerwuj miejsce! Kameralny charakter to podstawa, a miejsca szybko znikają! Jak? Po prostu napisz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do Izabelli, tel. 732 454 737

Jaki jest całościowy koszt warsztatu strategicznego StrategON, wraz z noclegami, wyżywieniem i sensualnymi niespodziankami?

Utrzymujemy ceny zeszłoroczne i zapraszamy Cię na to unikalne wydarzenie już za 5 500,00 zł netto.


Tutaj znajdziesz informacje o lokalizacji wiosennego StrategON-u:
https://zacisze-krakow.pl/galeria/

Tutaj nasze referencje:
https://www.gabrielaantczak.pl/#referencje
(mamy ich znacznie więcej, z każdej jestem bardzo dumna)

A tutaj informacje o mnie i moim doświadczeniu:
https://www.gabrielaantczak.pl/

Jeśli masz jeszcze chwilę, to na blogu znajdziesz wiele artykułów dotyczących skuteczności zarówno marketingu sensorycznego, jak i StrategON-u:
https://www.gabrielaantczak.pl/news/

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany StrategOnem, zapytaj nas o najbliższy termin warsztatów!

Zawsze jest pięknie, merytorycznie i maksymalnie efektywnie, ale również sensualnie i niepowtarzalnie!

Zapraszam serdecznie! Gabriela
INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.