Moje przemyślenia - blog

Kobiety w biznesie. Dlaczego każde szufladkowanie to błąd?

Niezmiennie jak mantrę powtarzam, że biznes to ludzie. Bez względu na płeć, a ze szczególną wagą talentów i predyspozycji. Każdy, kto prowadzi jakikolwiek biznes wie, jak wiele w nim emocji na co dzień. Jak wiele problemów, frustracji i trudnych decyzji.
Pokaż więcej...

Przez żołądek do serca, czyli to, co w branży gastronomicznej przewagą jest oczywistą i największą, ale może stać się równocześnie zgubą!

Zmysł smaku jest często dość trudny do wykorzystania w działaniach marketingowych. Przeróżne branże, chcąc go zagospodarować, dokładają do przesyłek cukierki, słoiczki miodu, czy dedykowane ciasteczka, a w tych o charakterze usługowym, rekomenduję często po prostu .....
Pokaż więcej...

Jakie są najważniejsze czynniki wpływające na sukces marketingowy?

Konsekwencja w działaniu – podstawowy klucz do sukcesu marketingowego! A jednocześnie to ten klucz, który zawsze się gubi i wszyscy stale go poszukują, gdy jego brak zaczyna być szczególnie widoczny.
Pokaż więcej...

StrategON MAX – maksymalizacja efektywności – bez ściemy!

Pieniądze na rozwój leżą na ulicy, i to nie przenośnia! Istnieją rozwiązania, z których przedsiębiorcy mogą korz...
Pokaż więcej...

7 powodów dlaczego marketing nie działa?

  1. Traktowanie marketingu jako uzupełnienia/doklejki do innych podstawowych działań.

Coś przecież trzeba marketingowo robić, więc róbmy cokolwiek. Byle jak, z doskoku, bez zachowania konsekwencji i sensu. A przede wszystkim, bez umiejscowienia wśród kluczowych zadań i strategicznych celów Firmy. Bezmyślnie… byle ładnie.

Pokaż więcej...

Niebezpieczna buta w biznesie

Prowadzenie Firmy jest niezwykle trudne. Wie to każdy, kto chociażby spróbował. Prowadzenie Firmy wymaga niekończącej się czujności, aktywności i zaangażowania. To także stałe poszukiwanie nowych szans i rozwoju. Jak ten rozwój ułożyć? W jakim kierunku pójść?

Pokaż więcej...

Skuteczna strategia marki to współpraca wszystkich elementów, w tym wszystkich zmysłów

Ludzkie zmysły mają to do siebie, że są stworzone do współpracy. Dokładnie tak samo, jak wszystkie inne narządy ludzkiego organizmu. Podobnie jest ze strategią marketingową i współpracą wszystkich członków zespołu, którzy mają za zadanie ją wdrożyć i systematycznie realizować.
Pokaż więcej...

Dlaczego warsztat strategiczny StrategON to rzeczywista maksymalizacja efektywności w konstrukcji lub optymalizacji strategii marketingowej?

StrategON to warsztat, który powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji. Jest dedykowany mniejszym Organizacjom – Firmom, oraz markom osobistym. Ma charakter otwarty, dzięki czemu może wziąć w nim udział kilka Osób...
Pokaż więcej...

Co oferujesz Klientowi?

Dlaczego Klient powinien skorzystać z Twojej oferty?


  Tak postawione pytanie, proste jakby się wydawało, okazuje się stanowić nie lada problem, w bardzo wielu Firmach. Zmierzenie się z odpowiedzią wymaga zastanowienia i poszukiwań.

Pokaż więcej...

Dofinansowania na proces opracowania i wdrożenia strategii marketingowej/strategii rozwoju, oraz wsparcie w kluczowych projektach zidentyfikowanych w strategii

Teraz nawet do 100 000 zł dla Firm z Poznania i wybranych ościennych powiatów!

 

Pokaż więcej...

Dlaczego warto przygotować optymalizację strategii marketingowej?

Jak wielokrotnie wspominałam, strategię marketingową posiada dokładnie każde Przedsiębiorstwo. Często nie jest ona sprecyzowana, wiele jej elementów wdrażanych jest intuicyjnie, ale to co najważniejsze – równie często jej efektywność nie jest na bieżąco poddawana weryfikacji – czyli mówiąc wprost, Organizacje nie mierzą jej skuteczności.
Pokaż więcej...

Indywidualne podejście do każdego partnera i projektu to podstawa

 - Indywidualne podejście do każdego partnera i projektu – nie ma dwóch takich samych osób, podobnie jak dwóch identycznych Firm. Każda strategia i plan rozwoju musi uwzględniać unikalne rozwiązania.

Pokaż więcej...
INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.