StrategON MAX – maksymalizacja efektywności – bez ściemy!

A02D250B-1344-42B2-8682-67F3E09A8F6C.jpeg
Gabriela Antczak
  • Udostępnij:

Pieniądze na rozwój leżą na ulicy, i to nie przenośnia! Istnieją rozwiązania, z których przedsiębiorcy mogą korzystać, aby budować i wzmacniać swój zespół oraz faktyczne przewagi rynkowe, nie ponosząc przy tym kosztów. 
 Więcej na ten temat przeczytasz w Tygrysach Biznesu
https://tygrysybiznesu.com.pl/strategon-max-maksymalizacja-efektywnosci-bez-sciemy/?fbclid=IwAR09j-_0XDcxxqYwCoAs_AkmEA7MgBdCnSWslDK05bj_XQQPdNDYQbNHsZU 

Może Cię zainteresować
Zobacz również

Człowiek poszukiwany!

W świecie, w którym ciągle mówi się o automatyzacji procesów i o błyskawicznie wzrastającej roli AI.
W świecie, w którym społeczność to często grupa osób, które łączy (niekiedy wyłącznie) liczba serduszek i kciuków w górę pod postami.
Pokaż więcej...

Przegrzały mi się styki... Garnek wykipiał...

Będąc od lat jednocześnie w tak wielu projektach, jestem absolutnie przyzwyczajona do eskalacji oczekiwań, wyobrażeń, ale też irracjonalnych pomysłów i absurdalnych egoistycznych roszczeń, tudzież konfliktu interesów.
Pokaż więcej...

Muszę... bo się uduszę przed weekendem!

Podczas gdy w największych i najsprawniejszych organizacjach na świecie, budowanie brand'u i strategiczny marketing kwitnie; w (zbyt wielu) Firmach o Polskich korzeniach niezrozumienie marketingu i jego roli w kształtowaniu przewag rynkowych nadal jest porażające...
Pokaż więcej...
INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.