Dofinansowania na proces opracowania i wdrożenia strategii marketingowej/strategii rozwoju, oraz wsparcie w kluczowych projektach zidentyfikowanych w strategii

megaphone-gcc8924627_1920.webp
Gabriela Antczak
  • Udostępnij:

Teraz nawet do 100 000 zł dla Firm z Poznania i wybranych ościennych powiatów!

  Wielu Przedsiębiorców ma świadomość wartości jaką przynosi dobrze skonstruowana, indywidualna strategia marketingowa. Jednocześnie wielu obawia się kosztów związanych z profesjonalnym jej przygotowaniem. Stawki rynkowe są bardzo różne, a mity krążące wokół tego tematu potrafią przerazić.

  Doskonale to rozumiem i od lat staram się wraz z Zespołem szukać rozwiązań i wspierać biznesowych Partnerów w procesie rozwoju tak, aby optymalizować koszty, maksymalizując wyniki.  Skuteczna strategia marketingowa to bowiem taka, której efekty da się zmierzyć i ocenić. Taka, która przynosi konkretne i satysfakcjonujące rezultaty. Takie strategie przygotowujemy, o takie walczymy.

  Aktualnie wiele Firm, bez względu na lokalizację, ma szanse na pozyskanie dofinansowania, umożliwiającego przygotowanie strategii, jej implementację i wsparcie budżetowe na realizację wytypowanych w strategii projektów (zapytaj o szczegóły korzystając z formularza kontaktowego, lub dzwoniąc do Izabelli, nr tel. 732 454 737).


  Ale uwaga! Są też tacy Przedsiębiorcy, którzy te szanse mają jeszcze większe, ponieważ do wykorzystania pozostała jeszcze zachęcająca pula środków i są to Przedsiębiorcy, którzy siedzibę Firmy mają w Poznaniu i powiatach ościennych. Kwoty dofinansowania są różne, zależnie od powiatu, największa do dyspozycji jest w Poznaniu i sięga 100 tysięcy złotych! Pula środków oczywiście jest ograniczona, więc czas gra w tym wypadku (jak zawsze w biznesie) kluczową rolę.

   Dofinansowanie pozyskujemy we współpracy z naszym Partnerskim Zespołem Ozga Group. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum, a wynagrodzenie rozliczane z dofinansowania i uwzględniające wyłącznie success fee.


  W ramach dofinansowania przeprowadzamy warsztat strategiczny, będący moją autorską metodą przygotowywania założeń strategicznych StrategON MAX (tutaj znajdziesz więcej informacji na jego temat https://www.gabrielaantczak.pl/strategon-max/ ) W efekcie, oprócz założeń strategii marketingowej i rozwoju, elementów strategii marketingu pięciu zmysłów i optymalizacji budżetów, ustalamy konkretne projekty rozwojowe, wyznaczamy ich Liderów wewnątrz Organizacji, ale również wskazujemy kolejnych Ekspertów do wsparcia wdrożenia tychże projektów (oczywiście koszty  Ekspertów – Praktyków  również pokrywamy z dofinansowania). Dzięki takiej konstrukcji, Firma Partnerska otrzymuje plan działania mający na celu wzmacnianie realnych przewag rynkowych i rozwój, a także merytoryczne wsparcie w implementacji tegoż planu, oraz budżet wsparcia rekomendowanych działań. Pracujemy wspólnie, więc wszystkie ustalenia są urealnione i uwzględniają zarówno mocne strony, jak i ograniczenia danej Organizacji. 

   Co należy zrobić, aby pozyskać nawet 100 tysięcy dofinansowania na przygotowanie i wdrożenie strategii  marketingowej?


  Zadzwoń do nas, lub napisz jak najszybciej. Potrzebujemy podstawowych informacji o Twojej Firmie: NIP-u, ilości zatrudnianych Pracowników, adresu. Na tej podstawie określimy możliwości i kwotę dofinansowania. Będziemy chcieli też na pewno lepiej poznać Twoje potrzeby już na starcie, dlatego z góry uśmiecham się o wskazanie numeru telefonu, na który zadzwoni tylko Izabella – nikt nie będzie Cię „nękał” czy nagabywał w żadnych temacie.


  Pamiętaj! Każda Organizacja posiada strategię marketingową! Jeśli działa i nie upada, to znaczy, że posiada (tak się wszystko dobrze rymuje przy okazji). Niemniej każda strategia wymaga systematycznej weryfikacji i optymalizacji; a jeśli nie jest transparentna i pozbierana do przysłowiowej „kupy”, konieczne jest jej zebranie i sparametryzowanie. Zapewnia to realne zwiększenie efektywności i daje znaczące przewagi rynkowe.

   
  A zatem, do zobaczenia na StrategON – ie!

Tel. do Izabelli, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania: 732 454 737

 

Może Cię zainteresować
Zobacz również

O tym jak pierwszy raz w życiu przełączyłam telefon w tryb „nie przeszkadzać” i o dziwo, świat się od tego nie zawalił…

Podobnie jak wiele osób prowadzących własny biznes, jestem uzależniona od pracy. Nie ma się co oszukiwać – tryb stale nowych projektów, zmian i odkrywania kolejnych firm i branż, wymaga wyjątkowej aktywności, kreatywności i energii, oraz ponadnormatywnego zaangażowania, a to wszystko owocuje klasycznym uzależnieniem i stałą mentalną obecnością „na posterunku” i w pełnej gotowości.
Pokaż więcej...

Dofinansowania na marketing i rozwój Firmy jak, dlaczego i dla kogo?

Wyobraź sobie jadący powoli samochodzik. Taki jakby niemrawy, być może brakuje mu paliwa, a może zabłądził i szuka właściwej drogi? Ewidentnie konsekwentnie prze do przodu, nie poddaje się w walce, ale bez przekonania i siły, błądzi i brakuje mu pewności co robić dalej.

Pokaż więcej...

Co jest najważniejsze w marketingu i biznesie generalnie?

Biznes od zawsze niezmiennie rządzi się taki samymi prawami.

Najważniejsze i najdroższe są wiedza i informacja. Ten, kto ma dostęp do informacji i potrafi je właściwie zinterpretować, analizować, ten wygrywa w każdej biznesowej dziedzinie i kategorii. 

Pokaż więcej...
INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.