Marketing sensoryczny (nie tylko) dla branży ECOM-pierwszy z cyklu artykułów dla Tygrysów Biznesu

321048424_1883773198649143_9063612166544512982_n.webp
Gabriela Antczak
  • Udostępnij:

  Jeśli szukasz rozwiązania, które w sposób widoczny, ale jednocześnie bez wyraźnych obciążeń finansowych wpłynie na poprawę efektywności działań marketingowych i sprzedażowych w Twojej firmie, to koniecznie przeczytaj artykuł do którego prowadzi link :)https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ftygrysybiznesu.com.pl%2Fmarketing-sensoryczny-z-dostawa-do-domu%2F%3Ffbclid%3DIwAR3GaxZe3TELv3o3JmVzr27LvLSPw4gJl1tXFpC25C0JunGL-zNCAK4Obc0&h=AT2_F83W-nov-fukZCcWh6jZj2LdcGTL058myl8ZH31b4XpVNmAemloLCRN-P8kgg4O2RqzCQ5IE7X7Rn3vRh6hg6tslqfKBsUPo990ynwWRPJN4_6O0xdxanbhtajbutG8wVw
Może Cię zainteresować
Zobacz również

O tym jak pierwszy raz w życiu przełączyłam telefon w tryb „nie przeszkadzać” i o dziwo, świat się od tego nie zawalił…

Podobnie jak wiele osób prowadzących własny biznes, jestem uzależniona od pracy. Nie ma się co oszukiwać – tryb stale nowych projektów, zmian i odkrywania kolejnych firm i branż, wymaga wyjątkowej aktywności, kreatywności i energii, oraz ponadnormatywnego zaangażowania, a to wszystko owocuje klasycznym uzależnieniem i stałą mentalną obecnością „na posterunku” i w pełnej gotowości.
Pokaż więcej...

Dofinansowania na marketing i rozwój Firmy jak, dlaczego i dla kogo?

Wyobraź sobie jadący powoli samochodzik. Taki jakby niemrawy, być może brakuje mu paliwa, a może zabłądził i szuka właściwej drogi? Ewidentnie konsekwentnie prze do przodu, nie poddaje się w walce, ale bez przekonania i siły, błądzi i brakuje mu pewności co robić dalej.

Pokaż więcej...

Co jest najważniejsze w marketingu i biznesie generalnie?

Biznes od zawsze niezmiennie rządzi się taki samymi prawami.

Najważniejsze i najdroższe są wiedza i informacja. Ten, kto ma dostęp do informacji i potrafi je właściwie zinterpretować, analizować, ten wygrywa w każdej biznesowej dziedzinie i kategorii. 

Pokaż więcej...
INSTAGRAM @gabrielaantczak
Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Jak mogę Ci pomóc *
Klikając przycisk “Wyślij widomość”, zgadzasz się na przesłanie do nas swoich danych. Właściciel strony zobowiązuje się wykorzystać te dane zgodnie ze swoimi zasadami ochrony danych, m.in. do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Wyświetl zasady dotyczące danych.